13.01.2011 11:57

Vyhrajte za 400 km na krosně 3.000 euro !!!

Paramotor - General

400 km na krosně za 3.000 eur!

 

"DESAFIO Guadalquivir 400" je vzdálenostní paramotorový závod, který startuje 28. ledna s atraktivní první cenu. Výzvou pro piloty je letět co nejrychleji z Beas de Segura v Jaen (Andalusie, Španělsko) do Sanlúcar de Barrameda, Cádiz. Trasa zahrnuje povinné otočné body a zakázané oblasti. Lze použit GPS.

Sportovní klub 'Cordoba Vuela' pořádá tento zajímavý závod, který se bude konat den před zahájením každoročního setkání paramotorů Las Candelas, kde budou mít ceny v sobotu 29. 
Piloti v závodu můžou vzlétnout se veškerým palivo, které by mohly potřebovat nebo na zemi doplňovat palivo. Lze použít pro navigaci GPS a každý tým bude mít možnost zvolit strategii. Organizátoři očekávají, že lety budou trvat 5 až 10 hodin.
Tento závod bude mít jedinečnou 1.cenu a to 3000 eur pro první došlápnutí z letící krosny v Sanlúcar de Barrameda. "Paratrike pilots" se mohou účastnit, ale pouze pro trofeje. Více než 25 pilotů bylo registrováno (10.1.) což ukazuje na úspěch tohoto formátu soutěže (a nebo atraktivitu 1. ceny.)

Registrační poplatek je 50 € a organizace bude poskytovat svozy těm, kteří nedoletí až do cíle.

+ Info:  http://desafioguadalquivir400.blogspot.com/

(WEB je španělsky, můžete použít google překladač)

 

Převzato z http://www.ojovolador.com

—————

Zpět


Partnerství

pokud víte o někom, kdo se chystá soutěže zůčastnit, prosím kontaktujte redakci. Máme zájem o reportáž ze závodu a mediální podporu českých účastníků.


Paragliding kurz - Kontakt: redakce@motor-paragliding.cz , partner webu:Paragliding Acro - Paragliding-4u.cz