17.02.2011 08:47

OZONE MANTRA M4 - EN-D v procesu certifikace

M4: soutěžní výkon s certifikací 

Agresivní OZON marketing vytvořil opěvnou ódu na svém webu (jak už to u reklam bývá je potřeba brát oslavné obraty s VELKOU rezervou):
Nová Mantra M4 je naší odpovědí na otázky sportovních pilotů (serial class), kteří chtěli stejný výkon ve své třídě, jako dávala R10 soutěžním pilotům na celém světě v uplynulém roce. Podařilo se nám to do takové míry, že můžeme prozradit, že M4 je bezesporu kluzák s nejvyšším výkonem jaký kdy byl certifikován. Naše testování klouzavosti ukázalo, že M4 má ve své třídě výkon téměř o jednu celou lepší než nejbližší konkurence. Již M3 Mantra byla nezávisle testována (Thermik Magazine) jako nejvýkonnější sériové křídlo všech dob a M4 má nyní o 0,8 lepší klouzavost oproti M3!

 Sportovní (performance) piloti, kteří chtějí vítězný výkon nepotřebují hledat žádné další řešení. Ale jako vždy, pro nás v OZONu je výkon jen část úspěchu. Navrhli jsme M4 tak, aby byla zachována obratnost a stabilita, která učinila Mantra sérii legendou. Kombinace štíhlosti  6,5 s vysoce pokročilou technologií profilu (R10/BBHPP) vytvořila nejkompaktnější křídlo s pocitem stability, které kdy létalo ve třídě D.

 V malých jádrech a úzkých místech v blízkosti terénu, s M4 se točí okamžitě snadno a efektivně - při tom vrchlík vzbuzuje pocit kompaktnosti.  V turbulencích je M4 neuvěřitelně stabilní, zesílená náběžka a příčná stabilita profilu vám umožní šlapat do speedu více než kdy bylo možné v historii našeho sportu.

Vysoce kvalifikované piloty chceme povzbudit k demo letu u svého Ozon prodejce, protože si přejeme vědět, co si o M4 myslíte!

M4 je zatím k dispozici ve 4 velikostech. Kompletní vzletová hmotnost: S: 65-85 MS: 80-95 ML: 90 až 105 L: 100-120.   Velikost ML je v procesu certifikace EN D a doufáme, že ostatní rozměry budou testovány v nadcházejících týdnech. Dema by měla být k dispozici u vašeho prodejce OZON na začátku března.

Další informace budou zveřejněny v příštím týdnu.

překlad: REDAKCE
zdroj: ozone web
 

—————

Zpět


DISKUZE na FB

 


Diskusní téma: OZONE MANTRA M4

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

Paragliding kurz - Kontakt: redakce@motor-paragliding.cz , partner webu:Paragliding Acro - Paragliding-4u.cz