29.03.2011 23:45

Nová služba: Paragliding-Bazar.cz

Zrodila se nová služba pro paraglidisty - specializovaný inzertní portál www.paragliding-bazar.cz.

Redakce přeje hodně úspěchů! Připravujeme podrobnější popis této služby, neboť je zde i přehledným způsobem vytvořena kategorie pro motorový paragliding.Možná jste se již dozvěděli o této službě díky takovémuto e-mailu:

Dobrý den,

na stránkách www.paragliding-bazar.cz byl do příslušné rubriky zařazen inzerát o nabídce prodeje Vašeho vybavení, který jsme osobně vyhledali v ostatních bazarech na webu. Prosíme Vás o tichý souhlas s jeho publikováním. Pomocí údajů níže můžete inzerát aktualizovat, nechat "ověřit", přidat spousty nových nebo neaktuální vymazat.

 

Uživatel: XY@seznam.cz

Heslo:  XYZBZ
Následně doporučujeme heslo změnit.

Víme, jak je mnohdy těžké prodat svůj padák, olítanou sedačku nebo vário, které s námi vytáčelo stoupáky až do oblak. Modernizujeme své "hračičky" a jelikož létání není aktivita z nejlevnějších, nebudeme ty staré vyhazovat do smetí. Navíc se začínajícím "polétavcům" mohou hodit.

Server Paragliding-bazar je jednoduchý přehledný nástroj zdarma, který má pomoci široké veřejnosti v ocenění zboží a v rychlejším výhodnějším prodeji. Vše je systematicky rozčleněno do kategorií. Je též pamatováno na ty, co něco shání. Věříme, že se Vám brzy podaří poslat Vámi inzerované zboží do světa za co nejlepší cenu ke spokojenosti Vaší, kupujícího i naší, protože Nám na Vás záleží. Více se dozvíte v jednom z příštích časopisu Pilot.

 
Takže směle inzerujte a létejte s modrou oblohou!!!

S pozdravem
Martin Kuřátko Soukup
info@paragliding-bazar.cz*** V případě, že již nechcete dále využívat našich služeb, odpovězte prosím obratem. Do předmětu zprávy napište heslo: "Jděte k šípku" a my Váš účet zrušíme a už otravovat nebudeme;-)

—————

Zpět


Paragliding kurz - Kontakt: redakce@motor-paragliding.cz , partner webu:Paragliding Acro - Paragliding-4u.cz