14.06.2013 12:24

Extrémní zážitky s extrémní kamerou SONY Action Cam

Sony pro paragliding a ostatní sporty připravila video cameru ACTION CAM! Už se těšíme na Vaše i naše první záběry s touto hračkou pro dospělé.... 

 

Kamera Action Cam HDR-AS15 je skvělý parťák ke každému sportu  

Zachyťte jedinečnost okamžiku kdykoliv a kdekoliv. Kamera Sony Action Cam  je takřka nezničitelná a díky široké nabídce příslušenství ji můžete použít při jakékoliv akci. Ať už sjíždíte řeku, jezdíte na kole nepřístupným terénem nebo skáčete padákem, váš zážitek bude navždy uchován v prvotřídní kvalitě. Miniaturní kamera váží pouhých 90 g včetně baterie, takže při sportování vůbec nepřekáží.

Díky chytrým doplňkům se jednoduše připne na helmu, ruku, řidítka nebo surf. Jedním z doplňků je i vodotěsné pouzdro, se kterým kamera bez problému natáčí až 60 metrů pod hladinou. Pro vodní sporty existuje i parádní vychytávka – přídavný plovák, který kameru vynese nad hladinu. Použití kamery nezná mezí. Důkazem je oficiální YouTube kanál, na kterém najdete akční videa.A co technické specifikace? Action Cam má citlivý snímač, který vytváří ostrý a jasný záznam téměř bez šumu za jakýchkoliv světelných podmínek – od úsvitu do soumraku. Objektiv má extrémně široký zorný úhel 170°, takže zaberete doslova celé okolí. Při natáčení v pohybu nejvíce oceníte stabilizátor obrazu, díky němuž je záběr neustále ostrý a bez otřesů. Nahrávání můžete kdykoliv zpomalit, a to až čtyřnásobně. Akční momenty tak budou natočeny ještě dramatičtěji.

Sdílení videa nikdy nebylo jednodušší. Přes Wi-Fi se kamera snadno propojí se smartphonem nebo tabletem, odkud mohou videa jít přímo na sociální sítě. Stačí si zdarma stáhnout mobilní aplikaci PlayMemories Mobile, která navíc umožňuje kameru dálkově ovládat.

 

TIP pro vás: Chcete pořídit unikátní záběry, ale nemáte rádi adrenalin? Zkuste připnout Action Cam na RC model vrtulníku nebo na záda svého hafíka! Video zde!

 Akční kameru od Sony Action Cam (HDR-AS15) pořídíte za 7 699 Kč včetně DPH. 

 

—————

Zpět


Paragliding kurz - Kontakt: redakce@motor-paragliding.cz , partner webu:Paragliding Acro - Paragliding-4u.cz