01.03.2011 08:00

Dnes v úřadě nová hlavní inspektorka provozu paraglidingu

Dnes nastoupila do funkce hlavního inspektora provozu PG poprvé v historii našeho mladého sportu žena.

Paní Klára Beranová se sice věnuje paraglidingu "relativně" krátkou dobu, splňuje však všechny  podmínky pro vykonávání tohoto především úřednického postu. Do funkce hlavního inspektora provozu paraglidingu byla jmenována, po skončení výběrového řízení, kdy se k jejímu jmenování vyjádřilo i přesedsednitstvo svazu pg: Předsednictvo děkuje vedoucímu správy SLZ za obsazení místa HIPL.


Telefonní kontakt na nového hlavního inspektora provozu paraglidingu zůstává stejný tzn: +420777813050, kontakt pro el. poštu je v známém asociačním tvaru: beranova@laacr.cz

Klára Beranová byla jedním z jednatelů a provozovatelů společnosti vlastnící PG školu - BARAKA Paragliding s.r.o.. Tato škola působí sice nyní pod názvem Baraka (v Liberci) a stojí na základech školy, kterou původně vybudoval Pavel Pažout Horáček (ten stál u zrodu paraglidingu v ČR a předčasně zemřel mladý). Pavel Beran jako instruktor ve škole vypomáhal od roku 2000, později škola již pod jeho vedením vstoupila ve známost v posledních letech především díky tomu že pořádá pravidelně mnoho zájezdů na nejznámější letová místa v zahraničí.

Kláře Beranové – novému hlavnímu inspektorovi provozu paraglidingu si dovolujeme popřát mnoho sil a trpělivosti, nestrannost v rozhodování, atp., ale i chuť a potřebu se dále učit, vzdělávat a rozšiřovat obzory v rozsáhlé oblasti sportovního a rekreačního létání.

názory redakce + zdroj: LAA a search.seznam.cz

—————

Zpět


čtěte i na FB!!

 

FACEBOOK


Anketa

Váš názor na jmenování K.Beranové

konečně žena s kuráží, fandím jí (40)
66%

bude to stejné, jako by tam byl kdokoliv jiný (11)
18%

lepší by bylo neobsazené místo (10)
16%

Celkový počet hlasů: 61


Paragliding kurz - Kontakt: redakce@motor-paragliding.cz , partner webu:Paragliding Acro - Paragliding-4u.cz