28.01.2010 11:23

Baldovec 2010 je tady!

 Baldovec 2010

Vážené kolegyně a kolegové piloti . Rok se sešel s rokem a my opět navazujeme na tradici a to již Třetího ročníku balení záložních padáku na Baldovci.
Celá akce je protkána snahou ověřit si a vyzkoušet svůj záchranný systém nejen u motorových padádáků ale i u všech sedaček které si přivezete. Vhodnost pro vyzkoušení všech motorových pohonných jednotek umožňuje 450 kg nosnosti dvou ocelových lan z nejvyšší venkovní dřevené lezecké stěny v Evropě.
Po dohodě s areálem kempu Baldovec jsme určili termín konání od pátku 26.3.2010 do neděle 28.3.2010.Kromě příjemného prostředí kempu, welnes centa , solné jeskyně a pěkné restaurace s vynikající kuchyní se můžete těšit na páteční večerní přednášku Tomáše Braunera s besedou a videoprezentací Krizových režimů nad vodou.
Na sobotu připravujeme mimo bohaté zábavy vylosování tomboly výrobců potřeb pro Motorový paragliding . Celá akce je vymyšlena následovně : Ti z vás kteří si nechají přebalit záložní padák za to zaplatí částku a to : Členové Svazu motorového paraglidingu 150,-kč a nečlenové Svazu 250,-kč. Všichni však dostanou slosovatelný kupón který se v sobotu večer vylosuje v tombole.
Předpokládáme i prezentace výrobců záchranných padáků s případnou možností koupě.
Přípomínám důrazně že zájemci kteří mají již teď jasno a chtějí se akce zůčastnit tak se přihlašte na ubytování na Kemp Baldovec. Kapacita je částečně blokována ale ne na pořád.
Za bezpečnější létání vás zvou T.Klaper a Z. Andrlík.

—————

Zpět


Paragliding kurz - Kontakt: redakce@motor-paragliding.cz , partner webu:Paragliding Acro - Paragliding-4u.cz