29.04.2010 15:54

ADVANCE Omega 8 - vysoko výkonná XC novinka

Překlad článku z titulky webu ADVANCE

Vývoj našeho nového high-end cross-country kluzáku je u konce.
První testpvací křídla budou k dispozici u našich prodejců kolem poloviny června.

Nová OMEGA staví na osvědčené tří-line koncepci kluzáku z roku 2009 na němž létal jako na prototypu mistr světa
a vítěz X-Alps. Uvidíte, že tuto nejnovější vlajkovou loď ADVANCE vyvinula z minulých sportovních úspěchů. S štíhlostí 6,8 a použitelnou maximální rychlost 59 km / h je OMEGA 8 ta nejlepší ve své třídě. 


Omega 8 vytáhne své velké trumfy až když přijdou komplikace, její vlastnosti vynikají zvláště při letu na speedu v turbulentním vzduchu. Kluzák poskytne pozoruhodně uklidňující pocit z letu, a to díky svému známému a nezaměnitelnému rukopisu konstrukčního teamu ADVANCE. V kombinaci s výjsokým výkonem je klidnost křídla vyjímečná. Také hmotnost křídla byla snížena na téměř 6 kg (u velikosti 27) a to díky nové struktuře konstrukce s pečlivým mixem materiálů a nylonovým strunám v náběžné hraně. Působivě příjemný pocit z letu a mírné chování (pro tuto třídu) podtrhuje dokonale všechny vyjmenované přednosti.

Křídlo OMEGA 8  je určeno pro zkušené cross-country pilotym. Jeho sportovní a elegantní design se bude menit, a přichází v nových, svěžích barvách. Křídlo je k dispozici ve třech barevných kombinacích - Palm, oranžová a bílá - a ve čtyřech velikostech (23, 25, 27 a 29 m2). Letové zkoušky na 25 a 27 již byly dokončeny. 23 a 29 certifikace LTF teprve čeká.

Ale podívejte se sami - objednejte testovací let s jedním z našich partnerů od 2. poloviny června! Více informací a technická data budou brzy na stránkách ADVANCE. (http://www.ceska-skola-letani.cz)

Další info najdete zde.

—————

Zpět


Paragliding kurz - Kontakt: redakce@motor-paragliding.cz , partner webu:Paragliding Acro - Paragliding-4u.cz