07.07.2010 18:45

3.motorová liga Přibyslav

 

ZDE JSOU FOTKY OD MECHYHO

V Přibyslavi proběhlo

od pátku do soboty 4-5.7.2010 třetí kolo ligy MPG. I mně bylo konečně dáno a mohl jsem se zůčastnit ligového klání...

Musím říci, k velké chvále organizátorů, že se mi u nich moc líbilo, a ne jen mě. Představte si,že po strastipném letu za vámi přijdou místní mladé hostesky (hádám 3. - 7. třída a starají se, zda nejste unaven a nemáte pocit hladíku či žízně. Pak směle vyvolávají rýmované sloky o pečené sekané a klobáskách, přičemž neváhají jít za Velkým ředitelem Zdenálem a zapůjčit si megafon, aby jejich tenké hlásky nepřeslechl v koutku letiště hladovějící pilot. Ženy místních pilotů velice příjemně roznášejí orosené, kafíčko a další lidské tekuté nešvary...Vše probíhá v naprostém míru, letní pohodě a domácí závodníci jsou kamarádští. Náčelník letiště má jasno, co je třeba abychom při letech dodržovali, a když pochopí, že i my pod plachtou jsme lidi, je nám nápomocen v úplně všem co si usmyslíme.Letištní kurýrní služba na startoviště a zpět do depa je nezničitelná a vše nakonec dorazí, když paní hodná tchýně kteréhosi z domorodců upekla HORU koláčků a štrůdlu.Ty se samozřejmě ROZDÁVALY zdarma a byly moooc dobré, k pivu i kofole.Jo, tak takoví jsou v Přibyslavi na letišti...chceme tam zpátkyyyy :-)

A k závodům. Zdeněk Andrlík byl zárukou zase nějakých lumpárniček na závodníky, ale i jistotou hladkého průběhu. Tak se i stalo. V PA se odlétaly MINI-MAXI a přesnost přistání.V sobotu ráno se letěla navigačka s deklarovaným časem v cíli, s několikerým mezipřistáním, letmým přistáním a ještě posbírat 13 znaků.To vše cca u mně za 80min a přitom se neztratit ve velmi pěkné, ale orientačně ne nejlehčí krajině(jsem "závodní" nováček a letím s mapou prvně).Zdenek se pobavil, když jsem se vrátil doslova s "botama od sněhu".To byl kufr, na ten nezapomenu! Až v Kojetíně jsem přečetl ze vzduchu ceduli vesnice a začal se vracet a hledat trať.Shoval ty otočňáky ten lump dobře...ale na mne si nepřijde.Deklarovaný čas v cíli nebyl nejhorší :-).Odpoledne byla termika, no ukázal nám to Tomáš a Michal, jak se to má dělat, a ne že to nejde :-).Jsou to ptáci a mají duté kosti.Proto to oni cítí a my závidíme...Navečír se ještě dolétával Japonský slalom, který jsme nedolétali dopoledne, z důvodu termických poryvů. Večer to Zdenek ukončil s tím, že druhý den bude volné létání. Následovalo vyhlášení výsledků, které bylo plné překvapení a je u Mechyho. Dovoluji si jej otisknou i zde. A zde jsou fotečky.

Co ještě říct? No určitě poděkování místním nadšencům z aeroklubu Přibyslav, Zdenkovi Andrlíkovi určitě, protože jeho duch je prostě andrlíkovský a jediný, já pak děkuji ještě všem závodníkům za korektní rivalitu, bezpečné a nádherné lítání. Díky všem, a doufám, že se zde opět sejdeme při nějaké letecké akci. Ať Vám to všem lítá!

Fotky bohužel nemám, nestíhačka, ale Mechy prý jich nalovil 650 a tak až to přebere, tak se mrkněte k němu a něco je již u berxika.

Jen pro představivost, že domorodci byli pohostinní, následuje foto, které jsem ukořistil u kolegy :-), co vše dostal účastník po registraci a ulovení nějaké té "šprycle". Pepa


Výsledky PF1
1. Šedivý 4753 bodů
2. Loužecký 3499 bodů
3. Hubert 3236 bodů
4. Nadažy 3179 bodů
5. Stránský 2833 bodů
6. Kuba 2486 bodů
7. Trochta 1370 bodů
8. Blažek 884 bodů
9. Augustýn 500 bodů

Výsledky PF1 repre
1. Řezníček 4233 bodů
2. Berka 2250 bodů

Výsledky PL1
1. Dvořák 2750 bodů
2. Chatrný 750 bodů

Výsledky PL1 repre
1. Wais 3650 bodů

 

                    "KAMARÁDI, MY VÁM TY MEDAILE PŘIVEZEME ! ! ! "  :-) :-) :-).

—————

Zpět


Paragliding kurz - Kontakt: redakce@motor-paragliding.cz , partner webu:Paragliding Acro - Paragliding-4u.cz