22.06.2011 11:00

22.6. v 10:10 hod JE TO TAM - Míra překonal současnou hodnotu rekordu (XCzech.cz)

aktualizace na webu Krosčeku

 

(Dočtete se zde také jak dětem z dětských domovů pomáhají i další lidé inspirování Mírovým letem! - je vidět že to má celé hlubší smysl)

 

Středa 22. června - Start zdržuje mlha

5:16 - Od půl páté jsme na nohou, ale start není zatím možný, protože letiště ve Dvoře Králové je zahaleno hustou mlhou. Nezbývá než čekat...
7:23 - Ve Dvoře Králové pro změnu prší. Jaká to podobnost se včerejškem. Radar ale hlásí, že kolem deváté by se mohlo udělat tak dvouhodinové okénko na kratší přelet a překonání osmitisícovky. Kam? Asi do Poličky.
 není zatím možný, protože letiště ve Dvoře Králové je zahaleno hustou mlhou. Nezbývá než čekat...
9:20 - Počasí se umoudřilo, sluníčko ukázalo vlídnou tvář a Míra odletěl s malým zpožděním směrem na Poličku. Osmitisícovka se dá očekávat během hodiny! 
10:10 - JE TO TAM!!! Přesně v tuto chvíli Míra překonal současnou hodnotu světového rekordu Benjamina Jordana 8008 km!!!!
 
11:00 - Míra bezpečně přistál na letišti v Chocni. První velký cíl je dosažen - Miroslav Oros je neoficiálně novým světovým rekordmanem. Náhodou to vyšlo i tak, že dnešní let byl přesně stým v rámci Krosčeku. Děkujeme za Vaši přízeň, odpoledne má být zaručeně neletovo, tak to jdeme pořádně oslavit. Nad hlavami se nám začíná ozývat hromobití, takže další let nejdříve zítra ráno.
Celkový počet letů: 100
Celkový čas: 167:54:51 h
Celková volná vzdálenost: 8040.89 km
 

 

—————

Zpět


Diskusní téma: REKORD Míry Orose

Nebyly nalezeny žádné příspěvky.

 


Paragliding kurz - Kontakt: redakce@motor-paragliding.cz , partner webu:Paragliding Acro - Paragliding-4u.cz